website design

Websites


Voor de fun onderhoud ik een aantal websites. Klik hieronder als je geïnteresseerd bent.

River Trotters Kastenstunter Oranje Trouw


website design2

Bewolkt

7°C

Hardinxveld-Giessendam

Bewolkt

Luchtvochtigheid: 74%

Windkracht: 28.97 km/h

  • 07 Dec. 2016

    Bewolkt 8°C 2°C

  • 08 Dec. 2016

    Voornamelijk bewolkt 8°C 4°C

A next-generation family

fotovdmaand

Film is de leugen van het leven en de waarheid van de droom.
image
Leo
Globetrotter
image
One Man Video
image
Thrillseeker
Amanda Abseilen Euromast
image
1+1=6
image
M+T
Happy Couple
image
Lau
YOLO
image
Martijn Basketball
Binnenland Heren 1 Video's vanaf 2011
Logo's

Hier staat altijd de meest recente montage van de promotiedivisie basketballwedstrijd van Martijn bij Binnenland Heren 1 Barendrecht.
De finale Promotiedivisie 2015-2016: Aarnoudse Binnenland vs Red Giants

Martijn van Noordenne

Don't worry when your coaches gets on you. Start worrying when the coaching staff stop getting on you.

-Martijn van Noordenne

findus  fb erik fb marianne fb amanda fb leonard fb martijn fb laurens 

linkedin  link erik link amanda link leonard link leonard  

Amanda
Front-end developer

Amanda

Dochter, creatieveling van de familie. Maakt hele mooie dingen!!!
Zowel bij dpdk als voor Creamanda.

Talitha
Student HBO Rotterdam

Talitha

Schoondochter, studeert Communicatie en is een volleyballer en soms een basketballer.
Leonard
First Line Service Engineer

Leonard

Oudste zoon, techneut, software engineer, wereldreiziger, TROMP en wat zijn ogen zien kunnen z'n handen maken.
Martijn
Account Manager Sales

Martijn

Tweede zoon, Talitha, bedrijfskunde, master, chips en promotiedivisie basketball. En een frikandellen-eter!!
Laurens
Student HORECA MBO Breda

Laurens

Derde zoon, commercieel, ondernemend, funny, horeca, feesten en nu stage op BONAIRE!! YOLO....

Familie van Noordenne

info@vannoordenne.nl

The Kids

Amanda
amanda@vannoordenne.nl
Leonard
leonard@vannoordenne.nl
Martijn
martijn@vannoordenne.nl
Laurens
laurens@vannoordenne.nl

The Parents

Marianne
marianne@vannoordenne.nl
Erik
erik@vannoordenne.nl